Zonguldak Çelik Konstrüksiyon Yapı

Zonguldak Çelik konstrüksiyon firması  yapı, beton erme duvarlar gibi yapı içinde kolonların yer almadığı makine ya da diğer teçhizatların rahatça yerleştirilebildiği geniş alanları kullanımınıza sunar. Çelik konstrüksiyonlu binalar, betonarme yapılardan çok daha dayanıklıdır. Profil kullanılan çelik konstrüktif binalar, klasik yapı tekniklerine göre çok daha ucuzdur. Çelik konstrüksiyon binalar yapımından sonra genişletilmeye ve ilave ek alanlar yapına uygundur. Zonguldak demir çelik üretiminde ayrıca Türkiye’de ilk sıradadır.

Çelik Konstrüsksiyon Nedir?

Çelik konstrüksiyon yapılar diğer betonarme yapılar su ve korozyondan etkilenmez ve ayrıca yangına karşı dayanıklıdır. Bu sebeple yapılar uzun yıllar boyunca onarım gerektirmeden kullanılabilmektedir. Aynı zamanda bu yapılarda galvanizli çelik kullanıldığı için paslanma görülmeyip zaman içinde sehim verme ve böceklenme kesinlikle görülmemektedir. Diğer yapılarda sürekli olarak hava şartlarının etkisi, eleman sıkıntısı, uzayan yapım süresi ve bunlara bağlı olarak artan maliyetler düşünüldüğünde çelik konstrüksiyon yapılar tüm bu sorunlara son vermektedir. Çelik konstrüksiyon yapılar yüksek ısı ve ses yalıtımına sahip malzemeler kullanılarak mükemmel yalıtım sağlar ve ses, sıcaklık ve soğukluk gibi faktörlere karşı koruma sağlar. Aynı zamanda doğal ortamda bulunan manyetik alanı metal yapısı sayesinde bina içine ileterek uzun yıllar sağlığımızın korunmasına yardımcı olur.

Zonguldak Çelik, çelik konstrüksiyonu tüm yapıların çatılarında, evlerde, çardaklar, çay bahçeleri, villalarda, spor salonlarında, iş merkezlerinde, üretim tesislerinde, fabrikalarda, alan çalışması yapılan bölgelerde ve daha çok çeşitli alanlarda uygulamaktadır. İş için esnek hizmet sağlayan çelik konstrüksiyon yapılar bununla birlikte kalıcı olarak barınma yönünden de çok avantajlıdır. Örneğin engebeli, deprem riski olan veya şehirden uzak bölgelerde kendiniz ve aileniz için çelik konstrüksiyon evler yaptırabilirsiniz.

Zonguldak çelik konstrüksiyon için bizi aramanız yeterli, işlerinizi güvenilir, hızlı, kaliteli ve uygun fiyat garantisiyle yaptırmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi, fiyatlandırma ve süreçin işleyişi ile ilgili bilgi almak için bize ulaşın.