Zonguldak Ferforje

Zonguldak ferforje ürünlerinde kaliteli, estetik, mimari çözümler üretilmektedir.. Ürünlerimiz sizin beklentileriniz doğrultusunda tasarlanmaktadır ve ev ya da iş yerlerinize pratik güzel çözümler katabilirsiniz. Ahşap, mermer, fayans gibi her türlü zemine estetik görünüm kazandırmaktadır ve yıllarca sağlamlığını korumaktadır. Bakım ve onarımı kolay maliyeti düşüktür.

Dış mekanlarda ve iç mekanlarda yoğun olarak kullanılan bu tür Zonguldak Çelik konstrüksiyon imalatı ürünlerinde üretim sırasında dikkat ettiğimiz bir çok husus vardır. Bu üretim tekniklerinden öne çıkanlar şunlardır:

Zonguldak ferforje

Zonguldak ferforje

Zonguldak Ferforje İmalatı Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Konular

  1. Tasarım öncelikli olarak müşterinin beklentilerini karşılamalıdır. Müşterilerin estetik beklentilerine alternatif ürünler sunarak doğru karar verilmesi sağlanmalıdır.
  2. Bir dış mekan tasarımı için üretim yapılacaksa, bina ya da yapının mimari özellikleri ile uygun bir tasarım geliştirilmelidir. Kullanılacak desenlerin biçimi, yönsel tasarımı,rengi, büyüklüğü dikkatli olarak ayarlanmalıdır. Boyama rengi bina rengi ile uyumlu olmalıdır. Yağış alan bir alanda çalışma yapılıyorsa kullanılacak süsleme metalleri dayanımı doğru hesaplanmalıdır.
  3. Bir iç mekan için tasarım yapılıyorsa en dikkate değer konu mobilyalar stili, zemin yapısı ve duvar tipi, rengi dikkat edilmesi gereken konulardır. Bir balkon için farklı bir iç mekan merdiveni için yapılacak ferforje modelleri farklı olmalıdır.

Çok kullanışlı bir demir çelik imalatı olan bu ürünler (wrought iron fences) belli başlı kullanım alanları şunlardır: Balkonlar, demir doğrama pencere korkulukları, bahçe kapısı, garaj kapısı, apartman giriş kapıları, bahçe çiti, bina içi merdiven tırabzanı, balkon korkulukları, giriş merdiveni tırabzanları gibi ihtiyaca göre çok çeşitli seçenekler bulunmaktadır.

Estetik ferforje modelleri tasarımı yapılmaktadır. Mimari açıdan gereksinimlere dikkat edilerek yeni modeller oluşturulmaktadır.

Benzersiz konut çit stilleri, kare üst mızrak ve merkezden delikli, monte edilmiş kaynaklı tasarımlar genellikle beton avlu duvarları üzerine monte edilir. Zonguldak Çelik Konstrüksiyon, tüm demir doğrama ürünlerin imalatında yüksek kalite sunmaktadır. Dekoratif demir parmaklık panellerimiz, özel demir süs çitleri kullanılarak imal edilmektedir. Bartın, Karabük, Çaycuma, Kilimli, Devrek, Gökçebey, Ereğli, Bolu, Kozlu ferforje hizmeti sunmaktayız. 40 yıllık deneyimin verdiği güvenle müşterilerimize en doğru çözümler sunmaktayız.

Bartın Ferforje Korkuluk Yapımı

Zonguldak Ferforje Korkuluk Yapımı

Zonguldak Ferforje Korkuluk Yapımı

Çaycuma Ferforje Korkuluk Yapımı