Zonguldak Demir Doğrama

Zonguldak demir doğrama alanında önde gelen hizmetler Zonguldak Çelik tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız Bartın demir doğrama hizmetleri de sunmaktadır. Çaycuma, Devrek, Ereğli, Gökçebey, Kilimli, Kozlu, Çaydeğirmeni, Bakacakkadı, Karabük, Yenice, Saltukova,  Çatalağzı, Ferner, Karaelmas, Site, Üzülmez, Çaydamarı,  Kapuz, Amasra, Perşembe demir doğrama hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca Zonguldak, Bartın tüm köy ve beldelerine hizmet sunmaktayız. Kaliteli çelik konstrüksiyon için size sadece bir telefon uzaklıktayız.

Farklı boyutta modern tasarımlarla demir veya çelik ve değişik tasarımlarla apartman, bahçe, depo kapıları, güvenlik gerektiren bina kısımları için demir veya çelik pencere çözümleri üretilmektedir.

Zonguldak, Kozlu, Kilimli, Devrek, Gökçebey demir doğrama işleri demirci

Firmamız kurumsal firmalara ya da şahıslara hizmet vermektedir. Birçok kamu kurumu için çalışma gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Projeler kısmında bu işlerinden bazılarını görebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti firmamızın temel aldığı esaslardan biridir. Üretim sırasında ve sonrasında destek sunmaktayız. Ayrıca garanti hizmeti de sunmaktayız.

40 yıldır aralıksız çalışmayı sürdürmekteyiz. Tüm müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, zamanında, modern, estetik, güvenli, ekonomik çözümler üretmekteyiz.

Personelimiz ilgili alanlarda üniversite ve meslek lisesi mezunudur. Üretim süreci teknisyenler tarafından gerçekleştirilmektedir. Yapım sürecinde modern yapım teknikleri kullanılmakta ve çağdaş gelişmeler yakından takip edilmektedir.

Zonguldak Demir Doğrama İşleri, Nasıl Gerçekleştirilir?

Zonguldak Çelik, öncelikle telefon ya da mail ile iletişime geçmelisiniz. Ön bilgilendirme için demir doğrama işi  yapılacak alanın fotoğrafını çekerek mail ya da whatsapp ile bize ulaştırabilirsiniz. Firma temsilcimiz projenin yerinde incelemek için verilen randevu tarihinde işin gerçekleştirileceği yerde sizi ziyaret edecektir.

Ön inceleme, fizibilite, ölçü alınması ve tasarımın netleştirilmesi için gerekli çalışmalar gerçekleştirilecektir. Bu aşamadan sonra kullanılacak malzeme, işçilik giderleri konular göz önünde bulundurularak fiyatlandırma yapılır. Bu aşamadan sonra yapım süreci başlar. Yapım süreci  atölyesinde ya da işin gerçekleştirildiği alanda gerçekleştirilebilir. Taşıma ve servis hizmetleri ücretsizdir.

Montaj firmamızdan tarafından gerçekleştirilmektedir.

Estetik, sağlam, modern tasarımlarımız beklentilerinizi karşılayacak şekilde üretilir. Konstrüksiyonda estetik, modernlik, güvenlik önceliğimizdir. Üretim sonrası destek sürecimiz sürmektedir. Müşteri memnuniyeti temel felsefemizdir. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Zonguldak Çelik konstrüksiyon imalatı alanında Batı Karadeniz bölgesinin lider firmasıdır. Demir doğrama ürünlerimizi güven içinde yıllarca kullanabilirsiniz.